Babadan Bahadır Aydoğan'a Yanıt

Haber Kategorisi: 2006 Haberleri

-Son zamanlarda benzerimiz olduğunu iddia eden bazı kişiler varlıklarını sürdürmek için kendilerine göre reklam yapmaktadırlar.

-Biz başlangıçtan beri böyle kişilerin var olduğunu biliyoruz ve onlara hiçbir zaman engel olmadık engel olmayı da düşünmüyoruz.Bu kişiler yeter ki yalan ve yanlış haberler yaymasınlar. Son zamanlarda yanlış bazı haberleri görünce bunları söyleme ihtiyacını duyduk.Bizim benzerimiz dahi olsa hiçbir zaman engel olmadık ve olmayacağız aksine elimizden geldiğince destek oluruz. Ayrıca bu arkadaşların varlıklarını bu şekilde sürdürmelerinin bizim için hiçbir
mahsuru yok.

-Orhan Gencebay’ın halefi olmak isteyen kişilerin bize göstermiş oldukları ilgi sevgi ve saygıdan dolayı onlara teşekkür ediyoruz. Fakat halef olacak bir aday olmadığı gibi bizim henüz böyle bir kararımız da yok.

Berhudar Olun.

Bir önceki Bahadır AYDOĞAN: Ekmeğimle Oynama Orhan Baba başlıklı haberimiz bahadır aydoğan batsın bu dünya etiketi, bahadir aydogan batsin budunya etiketi ve bahadir aydogan haber etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.