Bahadır AYDOĞAN: Ekmeğimle Oynama Orhan Baba

Haber Kategorisi: 2006 Haberleri

Ekmeğimle oynama Orhan Baba
Orhan Gencebay’a ağır suçlama! Albümünün promosyon çalışmalarında Gencebay’ın kendisine engel olduğunu söyleyen Bahadır Aydoğan, dava açmaya hazırlanıyor.

Önce ‘Alırız’ dediler
Beşinci albümü ‘Sevdam’ı çıkardıktan sonra promosyon çalışması için İbo Şov, Yıldızların Altında ve A’dan Z’ye adlı programlara katılmak için ‘olur’ cevabı alan Bahadır Aydoğan, bu programlara katılacağı gün “Kusura bakmayın. Sizi programa alamıyoruz” sözleriyle karşılaştı. Aydoğan da programlara kabul edilmeyişinin nedeninin Orhan Gencebay’ın engellemeleri olduğunu ve hakkını mahkemelerde arayacağını söylüyor.

Sesimiz çok benziyor
Davayı hangi gerekçeyle açabileceklerini araştırdıklarını söyleyen Aydoğan, önümüzdeki günlerde dava açılacağını dile getirdi. Peki Aydoğan’a göre Orhan Gencebay kendisini neden engelliyor? Aydoğan, “Sesim Orhan Gencebay’a çok benziyor. Şarkılarımı radyodan dinleyenler Gencebay söylüyor sanıyor. Sanırım sorun da bu! Kıskançlık veya endişe. Nedeni ne olursa olsun beni engellemesi anlamsız” diyor.

Gencebay’la görüşmeye gitmiş
Bahadır Aydoğan, promosyon çalışmalarını engellememesi için Orhan Gencebay ile görüşmeye gittiğini, ancak oğlu Altan Gencebay ile konuşabildiğini, onun da kendisine “Kusura bakma Bahadır, bu işler böyle biliyorsun” dediğini dile getiriyor. Aydoğan’ın yapımcısı Seyhan Müzik de ‘Sevdam’ın promosyon çalışmalarının Orhan Gencebay tarafından engellendiğini kabul ediyor.

MEHMET ÇALIŞKAN – MAGAZİN

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/03/05/gny/gna101-20060305-200.html

Bir önceki Orhan Gencebay'da dizi yapıyor başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.