Orhan Baba “fanatikleri” Bu Habere üzülecek…

Haber Kategorisi: 2006 Haberleri

 

ORHAN BABA “FANATİKLERİ” BU HABERE ÜZÜLECEK… ARABESK MÜZİĞİN DUAYENİ ORHAN GENCEBAY “JÜBİLE” KARARI ALDI!… PEKİ AMA NEDEN?…

 

Orhan Gencebay, müzik hayatına son noktayı koymaya hazırlanıyor…

Bugün Gazetesi’nin haberine göre 7 yaşında bağlama, 12 yaşında tambur çalmaya başlayan, 20 yaşında Ankara Radyosu sınavlarını kazanan, bugüne kadar plakları, albümleri yaklaşık 50 milyon satan Gencebay, hayatta her şeyin bir başı bir de sonu olduğunu belirtti.

Usta sanatçı şöyle devam etti: “Sanırım her şeyi zamanında bırakmak gerekiyor. Hazırlamış olduğum son albümüm ve kısmet olursa eğer iyi bir organizasyonla 15 büyük konser verdikten sonra bu işe son noktayı koymak istiyorum. Şu anda birçok televizyon dizisi teklifleri almaktayım. Belki bir dizide de oynarım. Kesinlikle sinemaya küskün değilim. Ama sinemada eski Yeşilçam kokusu ve tadı olmadığı için bu kadar uzun süre filmlerde rol almadım. Keşke her şey eskisi gibi olsaydı da ben de sinemaya devam etseydim. Ancak yeni gençlerimiz de güzel eserlere imza atıyor. Artık onları izleyerek günlerimi geçireceğim” dedi.

Bir önceki Angry Mahsun kırmızıgülden ORHAN BABA ya büyük ayıp başlıklı haberimiz etiketi, orhan gencebay etiketi ve Orhan Gencebay neden etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

370 okunma | Oct 28th, 2012 | 2006 Haberleri