Ersoy'un soğuk esprisi Orhan Baba'yı terletti

Haber Kategorisi: 2007 Haberleri

Popstar Alaturka yarışmasının jüri üyelerinden Bülent Ersoy ile Orhan Gencebay arası yine gerildi. Ersoy’un, ”Orhan Gencebay, eskiden çapkın adamdı. Eşini de aldatmıştır” sözleri üzerine Gencebay, ”Benim sevdiklerim benim dediğimi yapsın ama yaptığımı yapmasın. Benim hayatımda tek insan vardı, bu yüzden hayatın nimetlerinden faydalanamadım” diyerek kendini savundu. Bu sözlerin ardından Ersoy’un bu konu hakkında ısrar etmesi Gencebay’ın zor anlar yaşamasına neden oldu. Orhan Gencebay, ”Beni yanlış anladınız” derken Ersoy da, ”Orhan Bey, yarın sizi hastanede ziyarete geleceğim. Sevim Hanım’dan çekeceğiniz var” diyerek sözlerinin espri olduğunun altını çizdi. Seyirciler arasında oturan Sevim Emre de programı ilgiyle izledi. Orhan Gencebay’ı konuşmalarıyla terleten Ersoy, eşi Armağan’a da ”Allah seni bildiği gibi yapsın” diyerek gönderme yaptı. Daha sonra Ersoy, ”Çocuk bir şey de yapamamış yarıda kalmış” diyerek sözlerini espriye çevirdi.

 

http://www.milliyet.com.tr/ersoy-un-soguk-esprisi-orhan-baba-yi-terletti/cafe/haberdetayarsiv/04.12.2007/226029/default.htm

Bir önceki Arabeskin 'kral'ını çekti başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

392 okunma | Sep 25th, 2012 | 2007 Haberleri