GENCEBAY, ŞENSES'İ ZİYARET ETTİ!

Haber Kategorisi: 2007 Haberleri

 

ORHAN GENCEBAY, ADNAN ŞENSES’İN EŞİ LEYLA ŞENSES’İ ÖZEL BODRUM HASTANESİ’NDE ZİYARET ETTİ, SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ ALDI!

Eşi yoğun bakımda olan Adnan Şenses’i sanatçı dostları ve ailesi yalnız bırakmıyor. Orhan Gencebay öğle saatlerinde Özel Bodrum Hastanesi’ne giderek Lale Şenses’i ziyaret etti. Adnan Şenses’e geçmiş olsun dileklerini ileten Gencebay, Özel Bodrum Hastanesi Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr. Sedat Harman, Kardiyalog Uzman Dr. Nejat Sönmez’den Lale Şenses’in sağlık durumu hakkında bilgiler aldı. Gencebay, hastaneden ayrılırken yaptığı açıklamada, üzüntülü olduğunu, fakat Leyla Şenses’in sağlık durumunun iyi olmasının kendisini sevindirdiğini söyledi. Kalp krizi nedeni ile Özel Bodrum Hastanesi Acil Servisi’ne getirilen ve yoğun bakıma alınan Adnan Şenses’in eşi Lale Şenses’in genel sağlık durumu iyi olduğu öğrenildi. Halen Özel Bodrum Hastanesi yoğun bakımında gözlem altında tutulan Lale Şenses’in birkaç gün içerisinde yoğun bakımdan çıkarılacağı ifade ediliyor.

Kaynak : Gecce.com

01/08/2007

Bir önceki Babası için Dövme Yaptırdı başlıklı haberimiz ahmet kural dovme etiketi, azize gencebay altan gencebay etiketi ve azize gencebay ın oğlu altan gencebay kim etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.