Kapkaç Operasyonunu Orhan Baba da İzledi

Haber Kategorisi: 2007 Haberleri

 

Üsküdar’da Kiralık Otomobille Kapkaç Yapan İkisi Kadın 4 Kişiden Üçü, Filmleri Aratmayan Kovalamaca Sonunda Polis Tarafından Yakalandı.

 

Üsküdar’da kiralık otomobille kapkaç yapan ikisi kadın 4 kişiden üçü, filmleri aratmayan kovalamaca sonunda polis tarafından yakalandı.

Bayram gezintisine çıkan sanatçı Orhan Gencebay da tanık olduğu operasyonu Mercedes otomobilinin camından izledi. Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Büro Amirliği’ne bağlı polisler, dün saat 17.00 sıralarında, ilçede çok sayıda kapkaç ve cepçilik olayına karıştığı belirlenen bir otomobili Dr. Erol Aksoy Caddesi üzerinde takip etmeye başladı. Sahte plaka kullanan 2’si kadın 4 kapkaççı polisleri fark edince kaçmaya çalıştı. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin arka tarafında otomobili sıkıştıran polisler Hamdi Kazakçı, Gönül Özer, Zümrüt Şahin’i yakaladı. İsmi öğrenilemeyen diğer kapkaççı ise izini kaybettirdi. Kapkaççıların otomobilinde yapılan aramada 17 cep telefonu ile bir kamera ele geçirildi. Kovalamaca sırasında olay yerinden geçen Orhan Gencebay da otomobilinin arka koltuğundan operasyonu izledi.

Kaynak : 13/10/2007  Haberler

Bir önceki Orhan Gencebay:'Bir evde iki şöhret olmaz' başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.