Nurhan Demirören Aksoy Son Yolculuğuna Uğurlandı

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’in önceki gün vefat eden halası Nurhan Demirören Aksoy, Teşvikiye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi. 

Cenaze törenine İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’ın yanı sıra Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ile Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç, iş adamı Aydın Doğan, ses sanatçıları Orhan Gencebay, Adnan Şenses ve İbrahim Tatlıses ile spor, iş ve magazin dünyasından birçok isim katıldı.

Cenaze namazı öncesi başkan Demirören, babası Erdoğan Demirören ve diğer aile fertleri başsağlığı dileklerini kabul ettiler.

Bu arada Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nda iken Başkan Yıldırım Demirören’in tepkisini çeken TFF eski Başkan Vekili Affan Keçeci ile Siyah – beyazlı kulübün eski futbol şube sorumlusu Celalettin Kolot ve Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da cenazede yer aldı.

 

Kaynak : haberler

Bir önceki Cumhurbaşkanı Gül, Çankaya Sofrası'nda Sanatçıları Ağırladı başlıklı haberimiz etiketi, neşet ertaş orhan gencebay cumhurbaşkanı etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.