ÇANKAYA SOFRASI'NA KATILAN GENCEBAY: "RAHMETLİ ÖZAL İLE 8 -10 SAAT SOHBET EDERDİK"

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

 

Orhan Gencebay, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ile 8 -10 Saat Süren Sohbetlerde Bulunduklarını ve Memleket Meselelerini Görüştüklerini Söyledi.  

(Haber ile ilgili yeni resimler eklendi.)

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, Çankaya Sofrası’nda sanatçıları ağırlamasının görüntüleri Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi tarafından basına dağıtıldı.

Gül’ün, görüntüde, Çankaya Köşkü’nde saat 12.30’da başlayan ve 2 saat süren yemeğe katılan Orhan Gencebay, Zara, Neşet Ertaş, Mazhar Alanson, Ahmet Özhan ile Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Rengim Gökmen ile yakından ilgilendiği görüldü.

Cumhurbaşkanı Gül, konuklarını tek tek ellerini sıkarak kapıda karşıladı. Gencebay ve Ertaş’ın Gül’ün elini iki elleri ile sıkarak tokalaştıkları görüldü. Gül ve konuk sanatçılar, daha sonra masaya hep birlikte geçti. Gül, “Sizi burada görmekten çok büyük memnuniyet duyuyorum” diye konuştu. Alanson ise heyecanını ifade etmek için, “Ben Orhan Abi’ye de söyledim. Heyecanlandım ben, 10 bin kişinin önüne çıkıyoruz oysa dedim” ifadelerini kullandı.

Gencebay ise Köşk’te bulunmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek, daha önce de Çankaya Köşkü’ne çıkmasından bahsetti. Gencebay, “Sağ olsunlar Rahmetli Turgut Özal Bey ve Sayın Demirel Bey ile de biraraya gelirdik. Rahmetli Turgut Özal ile 8-10 saat sohbet ettiğimiz olurdu ülke hakkında” dedi.

Kaynak : Cihan Haber Ajansı

Bir önceki MARMARA ÜNİVERSİTESİ "YILIN EN İYİLERİ ÖDÜLLERİ" SAHİPLERİNİ BULDU başlıklı haberimiz etiketi, orhan gencebay etiketi ve star tv marmara üniversitesinden ödül aldı etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

313 okunma | Sep 24th, 2012 | 2008 Haberleri