İHSAN KALKAVAN'IN ANNESİ MEZİYET KALKAVAN TOPRAĞA VERİLDİ

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

Beşiktaş Kulübü’nün Eski Yöneticilerinden Armatör İhsan Kalkavan’ın Annesi Meziyet Kalkavan, Fatih Camii’nde Kılınan Öğle Namazının Ardından Edirnekapı Sakızağacı Mezarlığı’nda Toprağa Verildi.  Cenazeye Orhan Gencebay’ da katıldı.

Fatih Camii’ndeki öğle namazının ardından kılınan namaza namazına spor ve sanat dünyasının ünlü isimleri katılırken, İhsan Kalkavan’ın bir hayli üzgün olduğu görüldü.

Öte yandan Cenaze namazında, İstanbul Valisi Muammer Güler, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, babası Erdoğan Demirören, Beşiktaş Kulübü yöneticileri, futbol federasyonu eski başkanlarından Haluk Ulusoy, Fenerbahçe Kulübü eski başkanlarından Ali Şen, Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, teknik direktörlerden Güvenç Kurtar, Beşiktaş’ın altyapı hocaları, eski futbolcular Hakan Şükür, Ali Gültiken, sanatçı Orhan Gencebay, Metin Şentürk, Tolga Han Dans Grubu’nun kurucusu Tolga Han ve ailesi ile iş arkadaşları hazır bulundu.

Kaynak : Haberler

 

Bir önceki Orhan Gencebaya hayran Justin ve Travisle bir gezi başlıklı haberimiz etiketi, göç etiketi ve ibrahim etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.