Orhan Gencebay'ın Sadakat Pişmanlığı

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

 

Orhan Gencebay'ın Sadakat Pişmanlığı

Orhan Gencebay, “Popstar Alaturka” yarışmasının canlı yayınında, sadık bir erkek olmaktan duyduğu pişmanlığını dile getirdi.Sevim Emre’yi hiç aldatmadığını söyleyen Gencebay, “Hayatın nimetlerinden faydalanamadım” dedi.

Pazar akşamı Star TV’de ekrana gelen “Popstar Alaturka” yarışmasında, sadakat üzerine ilginç bir konuşma geçti. Bülent Ersoy’un “Orhan Gencebay eskiden çapkın adamdı. Eşini de aldatmıştır” demesi üzerine Gencebay, “Sevdiklerim benim dediğimi yapsın, yaptığımı yapmasın. Hayatımda tek insan vardı ve bu yüzden hayatın nimetlerinden faydalanamadım” itirafında bulundu.

Bu sözler, hem stüdyo ve ekran başında bulunan izleyicileri hem de sadakat konusunu açan Bülent Ersoy’u şaşkına çevirdi. Gencebay, hemen sonrasında “Beni yanlış anladınız” diyerek kendini savunmaya çalıştı. Ersoy ise konuşmaya şu esprisiyle noktayı koydu: “Orhan Bey yarın sizi hastanede ziyarete geleceğim. Sevim Hanım’dan çekeceğiniz var!”

Bir önceki Kaya Boztepe'den Orhan Gencebay'a Ziyaret başlıklı haberimiz etiketi, kaya boztepe etiketi ve konser etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.