Perihan Savaş'ın Annesi Fahrunnisa Karakulak Toprağa Verildi

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

 

Sinema sanatçısı Perihan Savaş’ın annesi, Fahrunnisa Karakulak Fatih Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Yakınları ve sanatçı dostaları Orhan Gencebay, Serdar Gökhan ve eski eşi İbrahim Tatlıses, Perihan Savaş’ı zor gününde yalnız bırakmadı. Karakulak’ın cenazesi kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

 

Tedavi gördüğü hastanede önceki gün hayatını kaybeden sanatçı Perihan Savaş’ın annesi Fahrunnisa Karakulak, son yolculuğuna uğurlandı. Fatih Camii’nde cuma namazının ardından kılınan cenaze namazında Perihan Şavaş ve İbrahim Tatlıses’le olan evliliğinden kızı Melek Zübeyde Tatlıses gözyaşlarına boğulurken, namazda İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay ve Serdar Gökhan gibi ünlü isimler hazır bulundu. Oldukça üzgün olduğu gözlenen Perihan Savaş’ı yakınları sakinleştirdi. Orhan Gencebay’da namaz öncesi Perihan Savaş’ın yanına gelerek baş sağlığı diledi.

Cenaze namazının ardından edilen dua sırasında Perihan Savaş ve kızı Melek Zübeyde Tatlıses göz yaşlarına boğuldu. Perihan Savaş ve kızını çevredeki yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Karakulak’ın cenazesi daha sonra Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

 

Kaynak : Haberler 28/03/2008

Bir önceki Devlet Sanatçılığı Kaldırılsın başlıklı haberimiz etiketi, istanbul spor etiketi ve konser etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

969 okunma | Sep 24th, 2012 | 2008 Haberleri