Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

Polis Teşkilatı’nın 163’ncü Kuruluş Yıldönümü Münasebetiyle Çekilen “Vatan İçin” İsimli Klip, Beylerbeyi Polis Evi’nde İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’ın da Katıldığı Gecede Basına Tanıtıldı.

 

İstanbul Emniyet Müdürü Cerrah, sözlerini Ahmet Selçuk İlkan, müziğini Selami Şahin’in yaptığı klipte rol alan oyunculara birer plaket verdi.

Sanatçı Orhan Gencebay, Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlhan ve klipte rol alan diğer sanatçıların katıldığı gecede bir konuşma yapan Cerrah, “Klipte emeği geçen sanatçı dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Sizin de beğeneceğiniz gibi çok güzel bir klip oldu. Emeği geçenlere teşekkür ederiyorum” dedi.

Gecede konuşan Gencebay ise, “Bu vatan bizim, bu ülke bizim. Polisimizden Allah razı olsun. Bütün güvenliğimiz onlardan soruluyor. Ben bu klipte bir ilki yaşamış oldum. 40 yıllık sanat hayatımda ilk defa onurlu, şerefli bir marşta şarkı söyleyebildim. Bu benim için bir ilkti. Buradan herkese en candan sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından konuklar, üzerinde “Vatan İçin” yazan bir pasta keserek, klibi izledi.

Kaynak :  (Haberler Com)

Bir önceki Vatan için başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.