Popstar Alaturka Başlıyor!

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

 

Yayınlandığı İlk Günden Beri Reyting Rekorları Kıran ve Pazar Gecelerinin Vazgeçilmez Adresi Olan Popstar Alaturka Birbirinden Renkli, Birbirinden Yetenekli Yepyeni Yarışmacıları ile Yine Milyonları Ekrana Kilitleyecek.
Müziğin kralı  Orhan Gencebay, Türk televizyonlarının en sivri dillisi Armağan Çağlayan, Fantezi müziğin büyük ismi Ebru Gündeş ve Türk sanat müziğinin Divası Bülent Ersoy’dan oluşan dev jüri kadrosu, Osmantan Erkır ve Ayşe Egesoy’un sunumu ve sürpriz yenilikleriyle Popstar Alaturka, Pazar gecelerine damgasını vurmaya geliyor.
Popstar Alaturka’nın ilk haftasında, Türkiye’ nin dört bir yanını gezerek elemeler gerçekleştiren jüri üyelerinin keşfettikleri birbirinden yetenekli 15 yeni sesin seslendireceği eserler ve sürprizler ekrana gelecek.

Sınırsız eğlence ve gerçek müziğin tek adresi Popstar Alaturka’da sıra final anına gelindiğinde yine nefesler tutulacak ve iki yarı finalistten biri yarışmaya devam etme hakkı kazanırken diğeri ise muhteşem yarışa ve büyük ödüle veda edecek.

Kaynak (Gecce.com) 20.01.2008 15:45

Bir önceki Popstar'da Duygulu Program başlıklı haberimiz etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.