Takıma sahip çıkın

Haber Kategorisi: 2008 Haberleri

 

Kampanyanın Samsunspor´a katkı sağlayacağından kuşku duymadığını belirten Orhan Gencebay, “Ancak bin kişi ile hedeflenen rakam, yetmeyebilir. Çünkü kulübün 30 milyon YTL´nin üzerinde borcu olduğunu biliyoruz. Evet kampanya önemli ancak daha büyük destek lazım ve desteğin sonunda toplanacak paraların iyi değerlendirilmesi gerekir” diye konuştu.

YENİ FİKİR VE PLAN LAZIM
Samsunspor´un büyük bir borç yükü altına girmesinin, kulüp idaresinde yanlışlıklar yapıldığının göstergesi olduğuna dikkati çeken Gencebay, “Kampanyada toplanacak paralarla bu borçlar mı ödenecek yoksa Samsunspor´un yeniden hayatiyet kazanması için bu paralar kullanılacak. Toplanacak paraların çok iyi değerlendirilmesi lazım. Samsunspor´un eski güzel günlere dönmesi için paranın yanısıra fikirlere, yeni planlamalara da ihtiyacı var” dedi.

PROJELER İKNA EDİCİ OLMALI
Kulübün sıkıntılı günlerden kurtarılması için mutlaka iyi bir idare heyetine ihtiyacı olduğunu vurgulayan ünlü sanatçı, “Bunların planının iyi yapılması lazım. Samsunspor´a sağlanacak kaynak, Samsunludan gelmeli. Samsunlu kendi takımına sahip çıkmalı. Bunun için kimseyi zorlayamazsın. Kulübe bağışların gönül rızası ile yapılması gerek. İkna edici, inandırıcı projeler olursa Samsunluların Samsunspor´a sahip çıkacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Haber Gazetesi

Bir önceki Fatih Hoca'yı hiçbir yere bırakmıyorum başlıklı haberimiz etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.