Annelere Özel Mesaj

Haber Kategorisi: 2009 Haberleri

 

Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan, Ebru Gündeş ve Bülent Ersoy’dan oluşan jüri ve Osmantan Erkır’ın sunumuyla ekrana gelen “Popstar Alaturka Best”e bu hafta Anneler Günü mesajları damgasını vurdu.

Gencebay, “Ben buradan 91 yaşındaki canım anneme mesaj göndermek istiyorum. Biliyorum ki, o şu an beni izliyor. Sen bambaşkasın, her şeyimi sana borçluyum. Allah senden razı olsun, canım annem” dedi.

Bülent Ersoy ise “Bugün çok kutsal bir gün. Tanrı onları çok kutsal olarak, doğurganlık vererek yaratmış. Ben bugün hem mutluyum hem mutsuzum. Tanrı bana her şeyi verdi. Sesi de çok az insana verdi. Şükürler olsun Allah’ıma bu sesi bahşettiği için bana. Ben bu kadar sevenlerimin içinde yalnızlar yalnızıyım. Keşke bir çocuğum olsaydı, öpüp koklasaydım. İnsanların bazen alım güçleri her şeye yetmiyor” dedi ve gözleri doldu.

Ersoy, basında çıkan, eski eşi Armağan Uzun ile barıştığı yönünde çıkan haberlere de ateş püskürdü:?“Armağan çok küçük bir çocuk. Onun haysiyetiyle, ailesinin gururuyla oynamayın. Onunla barışsak ilk önden ben bayrağı açar giderim. Ama yüreğimden isteseydim, köpek gibi sevgimin peşine düşerdim. Ne yazarlarsa yazsınlar yine de kayınvalidemin yani benim sincabımın, kendi annemin anneler gününü kutluyorum.”

 

Bir önceki Yılın En İyi Müzik Adamı Ödülü Gencebay'ın başlıklı haberimiz an iyi abi ödülü etiketi, marmara.nın gencebayı etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

356 okunma | Sep 24th, 2012 | 2009 Haberleri