Görkem ; Orhan Gencebay Hayranı Çıktı

Haber Kategorisi: 2009 Haberleri

 

Atv de yayınlanan ‘Bir Şarkısın Sen’ programının yarışmacılarından Görkem Altınarığ, ziyarete geldiği memleketi Sarıgöl’de Gencebay’a olan sevgisini dile getirdi.

Erol Evgin ve Pınar Altuğ Atacan ın sunduğu, atv de yayınlanan ‘Bir Şarkısın Sen’ adlı müzik eğlence programının katılımcılarından Görkem Aydanarığ (15), memleketi Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde yakınlarıyla hasret giderdi. Programa Ağustos ayına kadar ara verilmesi nedeniyle ilçeye gelen Görkem, kız arkadaşlarıyla buluştu. ‘Bir Şarkısın Sen’ isimli program çerçevesinde 11 kez sahneye çıkıp şarkılar seslendirdiğini anlatan Görkem Aydanarığ, “Gerçekten çok ciddi bir program, çok seviyoruz. Program çekimlerine Ağustos ayına kadar ara verildiği için arkadaşlarımı ziyarete geldim. Hasret giderdik. Programı ve programdaki sunucularımızı, öğretmenlerimizi, orkestra şefimizi, sahneye çıkan tüm arkadaşlarımızı çok seviyorum” dedi. Orhan Gencebay hayranı olduğunu belirten Görkem Aydanarığ, programda sürekli Orhan Gencebay’ın eserlerini söylediğini hatırlattı. Görkem Aydanarığ’ın Sarıgöl’deki kız arkadaşları da, “Görkemle gurur duyuyoruz. Görkem’i her programında heyecanla izliyoruz. Sürekli destekliyoruz. Başarılı olacağına da inanıyoruz” diye konuştu.

Kaynak :  Yeni Asır

 

Bir önceki Sibel Can'a Baba Şefkati başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.