Orhan Gencebay Recep İvedik İçin Nasıl Bir yorum Yaptı

Haber Kategorisi: 2009 Haberleri

 

Recep İvedik 2 filminin galasına giden Orhan Gencebay, filmle ilgili düşüncelerini TRT1’de yayınlanan ‘Seyr-i Alem’ programında anlattı.

Bir çok kesim tarafından eleştirilen filme Orhan Gencebay destek verdi. Filmdeki aşırılıkların bilinçli bir şekilde yapıldığını söyleyen Gencebay, Recep İvedik için ‘Çok sevdiğim bir kimlik’ dedi ve filmle ilgili düşüncelerini de şöyle aktardı:

“Çok başarılı bir analiz görüyorum. Halkımızın içinde Recep İvedik gibi insanlar var. Öyle davranan insanların olumsuz yönlerini de sergilediği için birine birileri ders veriyor.”

Recep İvedik’in babaannesinin öğütlerinin de önemli sosyal mesajlar içerdiğine dikkatleri çeken Orhan Gencebay, “Ona 3 öğüt verdi. ‘Çalışacaksın’ dedi. Çünkü Recep İvedik tembel. Bizim tembellerimiz de var bir hayli. İkincisi, ‘Saygın biri olacaksın’ dedi. Saygın biri olmak için saygın şeyler yapmak lazım. Üçüncüsü ‘Evlenip çocuk sahibi olacaksın’ dedi. Burada da aile kurmaya davet etmiş oluyor” açıklamasını yaptı.

kaynak : Televizyon Gazetesi

Bir önceki Bugün Gazetesi Röportajı başlıklı haberimiz etiketi, gazete röportajı arabesk etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.