Orhan Gencebay taburcu oldu

Haber Kategorisi: 2009 Haberleri

 

Özel Bodrum Hastanesi’nde yaklaşık 3 saat tedavi gören Gencebay, sağlık durumunun iyi olduğunun anlaşılması üzerine taburcu edildi.

 

Bodrum’un Göltürkbükü beldesindeki Divan Palmera Otel’de eşi Sevim Emre ile tatilini geçiren Orhan Gencebay dün gece (salı) doğum gününü kutladığı saatlerde göğsünde hissettiği ağrı nedeniyle eşi ve yakınları tarafından Özel Bodrum Hastanesi’ne kaldırıldı. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Nejat Sönmez’in tetkik ve incelemelerini yaptığı Gencebay’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Dr. Sönmez, yaptığı açıklamada, “Orhan Gencebay Özel Bodrum Hastanesi’ne geldi, ancak çok şükür sağlığı yerinde. Daha önceden by-pass operasyonu geçirmişti. Dün bir ritm bozukluğu nedeni ile hastanemizi ziyaret etti. Ritm bozukluğu, kalp hastalıklarında özellikle çok aşırı sıcaklarda görülebilecek bir şey. Biz geldiği zaman tetkik ve muayenesini yaptık, önemli bir şey olmadığını gördük. Yarım saat süren tetkiklerin ardından, müşadahe altında tutuldu. İlaç ve önerilerimizle kendisini evine geri yolladık. Önemli bir şey yok. Sağlığı oldukça iyi. Endişelenecek bir şey yok. Tatiline devam etmesi yönünde bilgi verdik” dedi.

Kaynak :  Cnn turk

Bir önceki Çizgini hiç bozma evlat ! başlıklı haberimiz etiketi, hülya avşar etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

379 okunma | Sep 24th, 2012 | 2009 Haberleri