3G'yi Bir De Orhan Baba'dan Dinleyin

Haber Kategorisi: 2010 Haberleri

 

 

Orhan Gencebay, Vodafone 3G teknolojisiyle ilgili düşüncelerini bir internet sitesi aracılığıyla paylaşıyor. 3G sayesinde yıllardır Türkiye’nin her yanından kapsadığı gönüllere şimdi nasıl daha kolay ulaştığını anlatıyor.

Orhan Baba 3G teknolojisinin kendisi için anlamının gönüllere ulaşmak ve onları kapsamak olduğunu dile getiriyor. Bu amaçla hazırlanan web sitesinde (http://www.gonuldenkapsar.com) Orhan Baba ile Türkiye’nin doğusu, batısı, kuzeyi, güneyi demeden farklı bölgelerine doğru bir gezintiye çıkıyoruz.

Ülkemizin güzelliklerini izlerken, Orhan Gencebay da bize Vodafone için çektiği son reklam filmini ve kamera arkası fotoğraflarını 3G hızında yolluyor. Gezmeye devam ettikçe Orhan Baba yine 3G’yi kullanarak, nerede olursak olalım  unutulmaz eseri Dil Yarası’nı cep melodi olarak gönderiyor. Ve son olarak da imza iste bölümüne adımızı yazdığımızda, Gencebay’ın kendi el yazısı ile bizim için hazırladığı bilgisayar arkaplan görselini indirebiliyoruz.

 

Orhan Baba Vodafone 3G’yi anlatıyor

Bir önceki Hiç Haram Yemedim başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

357 okunma | Sep 24th, 2012 | 2010 Haberleri