Orhan Baba'ya Onur Ödülü

Haber Kategorisi: 2011 Haberleri

 

 

 

 

 

 

17’nci Kral Müzik Ödülleri, önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Orhan Gencebay’a “meslek onur ödülü”nü vermek üzere sahneye çıkan Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, “Dikkat ettim, ‘Orhan Gencebay’a ödül vererek ona borcumuzu ödemek istiyoruz’ şeklinde anons yapıldı. Meslek onur ödülü bizim için borç değil, minnettir. Biz şu anda ödül

alacak olan ismin şarkılarıyla hüzünlendik, aşklarımızı yaşadık” dedi. Ödülünü alırken gözleri dolan Gencebay ise “Böyle bir sunuş beklemiyordum. Ben şimdi ne söyleyeyim, teşekkür ederim” diye konuştu. Gencebay gecede “Batsın Bu Dünya” şarkısını da seslendirdi. Şafak Sezer, “en iyi proje” ödülünü anons etmek üzere sahneye çıktığında Gencebay’a “Orhan Baba seni sahnede mikrofonla gördüm ya artık tamamdır!” diye seslendi.

 

Doktoru izin vermedi

Yaşam Boyu Onur Ödülü alan İbrahim Tatlıses’in hastane odasından canlı yayınla törene bağlanacağı açıklanmıştı. Ancak hastaneden izin alınmadan yapılan bu açıklamanın, Tatlıses’in doktorlarını sinirlendirdiği öğrenildi. Doktorunun Tatlıses’in törene bağlanmasına izin vermediği, hatta odasındaki tüm dijital aletleri çıkardığı da gelen bilgiler arasında.

 

 

 

 

 

 

Bir önceki Orhan Gencebay Boks Hakemi Oldu başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay boks etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

354 okunma | Sep 24th, 2012 | 2011 Haberleri