Gencebay Günayda

 

 

Nur Yerlitaş Orhan Baba’nın elini öptü
Şarkıcı olmaya karar veren modacı Nur Yerlitaş kendisine beste veren Orhan Gencebay’a böyle teşekkür etti

Sibel Can’ın, Şişli-Günay Restaurant’taki programını Bülent Ersoy, Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emre ve modacı Nur Yerlitaş izledi. Gecenin en komik görüntüsü Nur Yerlitaş’ın, Orhan Gencebay’ın önünde eğilip ellerini öpmesiydi. Bu sırada ne yapacağını şaşırıp gülmeye başlayan Orhan Gencebay “Aman Nur Hanımefendi, ne yaptınız. Utandırmayın bizi lütfen” dedi. Nur Yerlitaş’ın abartılı sevgi gösterisinin nedenine gelince. Nur Yerlitaş single çıkartacak. Şarkıyı da Orhan Gencebay’dan aldı.

‘AKİDE ŞEKERİ GİBİSİN’

Gecenin diğer renkli konuğu 2 görevlinin kollarında Günay Restaurant’a gelen Bülent Ersoy’du. Sibel Can’ın “Sizi sahneye davet etmeye korkuyorum, ama gelir misiniz?” sözlerine şu karşılığı verdi: “Gelmeyeyim akide şekerim. Seni dinlemek isterim.” Sibel Can bu kez Orhan Gencebay’a mikrofon uzattı. Orhan Baba “Yavrum şarkı söylemeyeyim. Son şiirimi okuyayım: Aşkın zirvesine varmak istersen, bedensiz sevgiyi bulman lazım” dedi. Sevim Emre bu sırada gözyaşlarını tutamayıp ağladı.
POSTA/Uğur KOTAN

Bir önceki Gecelerden bir gece başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.