Gencebay yüzyılın konserini verecek

Haber Kategorisi: 2012 Haberleri

 

 

 

 

 

 

 

 

Orhan Gencebay, son albümünün tanıtımı için düzenlenen gecede konser verecek. Bu konser Köse’ye göre ‘Yüzyılın konseri’ olacak.
Son albümü ile fırtınalar koparan Orhan Gencebay, son albümünün tanıtımı için düzenlenen gecede konser verecek. Bu konser Köse’ye göre ‘Yüzyılın konseri’ olacak.
Türk müziktarihininen önemli ve en güçlü isimleri Orhan Gencebay’ın müzikteki 60. sanat yılını kutlamak için bir araya geldi.
32 dev isim Orhan Gencebay’ın Türk müzik tarihine damgasını vurmuş 33 özel eserini yeniden yorumladı.
Kaset piyasasına müthiş bir canlılık kazandıran bu albümden 5 günde 500 binsatışrakamı ile de son yılların en iyi satış grafiğini yakaladı.
EROL KÖSE DUYURDU: “YÜZYILIN KONSERİ OLACAK!”
Sanat hayatı boyunca hiç konser vermeyen Orhan Gencebay nihayet konser verecek. Müjdeli haberi Twitter’ın en sıkı takipçilerinden biri olan olayların adamı Erol Köse duyurdu.
İŞTE O TWEET:
“18 Ekim haliç kongre merkezinde Orhan Gencebay konseri var yeni albümde yer alan tüm sanatçılar sahne alacak yuzyilin konseri olacak”
İddiayı araştıran Yazete.com, basına henüz yansımamış olan ayrıntılara ulaştı. Köse’nin Twitter’da yer alan iddiasındaki gibi bir konser değil, ‘Baba’nın Gecesi’ adı altında bir albüm tanıtım gecesi olacak.
HALKA AÇIK OLMAYACAK
2500 kişi kapasiteli Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan geceye sadece davetiyesi olanlar katılabilecek. Halka açık olmayacak olan gecede albümde yer alan tüm sanatçılar yer alacak.
Kaynak: Yazete

Bir önceki Beyaz ne zaman başlıyor başlıklı haberimiz 18 ekim 2012 orhan gencebay etiketi, 18 ekim haliç etiketi ve 18 ekim orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.