İstanbul'un EN'leri seçildi

Haber Kategorisi: 2012 Haberleri

 

Gecce.com’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği yılın “en”lerinin seçildiği 11. Gecce Mekan Ödülleri önceki akşam Swissotel Bosphorus’ta sahiplerini buldu. Gecede 6 kategoride 50 ödül dağıtıldı

11. Gecce Mekan Ödülleri önceki akşam Swissotel Bosphorus’ta gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Gecede toplam 50 ödül dağıtıldı. Mesleğe hizmet etmiş mekanlarla mekan sahiplerinin ödüllendirildiği gecede; iş, sanat, siyaset ve cemiyet dünyasından birçok ünlü isim bir araya geldi. Değişik şovlar ve sürprizlerle renklenen gecede ödül töreninin ardından ünlü konuklar Swissotel’in bahçesine kurulan sahnede Hande Yener’in şarkılarıyla eğlendi.

Gecede Mehmet Ali Erbil, Irmak Atuk, Barbaros Şansal, Özcan Deniz, Orhan Gencebay, Bülent Ersoy, Acun Ilıcalı, Mehmet Aslan, Ali Sayar, Ali Ünal, Emine Ün, Reha Muhtar, Tülin Şahin, Ferhat Göçer, Ömür Gedik, Süreyya Yalçın, Serdar Ortaç, Leyla Alaton gibi sosyete, iş ve sanat camiasından birçok isim bir araya geldi.

http://www.posta.com.tr/magazin/magazinde/HaberDetay/Istanbul-un-EN-leri-secildi.htm?ArticleID=139410

 

Bir önceki Orhan isterse çatır çatır... başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

349 okunma | Sep 24th, 2012 | 2012 Haberleri