Kaya AŞÇI Orhan GENCEBAY'ı Ziyaret Etti

Haber Kategorisi: 2012 Haberleri


 

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı H.Kaya Aşçı ve yönetim kurulu üyeleri Arabeskin Kıralı Samsunlu Orhan Gencebay’ı ziyaret etti.

 

SADEF GENEL BAŞKANI KAYA AŞÇI

ARABEKSİN KRALI ORHAN GENCEBAY’I ZİYARET ETTİ.

SADEF SAMSUN TANITIM GÜNLERİNİN ONUR SANATCISI ORHAN GENCEBAY OLACAK.

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı H.Kaya Aşçı ve yönetim kurulu üyeleri Arabeskin Kıralı  Samsunlu Orhan Gencebay’ı  ziyaret etti.

Levent’de Orhan Genccebay’ın ofisinde gerçekleşen ziyarete Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) Genel Başkanı H.Kaya Aşçı,Genel Sekreter Yıldıray Baş,Spor’dan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı  Aydın Dursun,Türk Sanat müziği sanatçısı Sami Aksu katıldılar.

Ziyaretin ana konusu 13,14 ve 15 Nisanda   bu   “Eyüp/Feshanede yapılacak olan ve bu yıl 6.düzenlenecek  olan Samsun Tanıtım günleri oldu.Orhan Gencabayı  tanıtım günlerine davet eden SADEF Genele Başkanı H.Kaya Aşçıdavetiyeyi takdim ettikten sonra yaptığı açıklama da,”Evet bu yıl düzenleyeceğimiz “Samsun Tanıtım günlerine davetiye sunmak üzere  hemşerimiz büyük  üstad  Orhan Gencebay’ı ziyaret ettik,bilindiği  gibi Samsun ve Samsunlular Orhan Baba ile özdeşleşmiştir.Geçen yıl “Ataköy Sinan Erdem Kapalı Spor” Salonun’da düzenlediğimiz “Büyük Samsun Buluşmasına “ Onur konuğumuz olarak katılan sayın: Gencebayı gören Samsunlu hemşerilerimiz hayatlarında unutamayacakları bir güne şahitlik ettiler .Ve “Büyük Buluşmadan sonra bize o kadar teşekkür faksı ve  mailleri geldiki inanın sayısı  bende hatırlamıyorum ,bundan dolayı bu yıl da yine 13,14,15 Nisanda düzenleyeceğimiz  Samsun tanıtım günlerinde   Orhan Gencebay’ı aramızda görmek ve kendilerini ağırlamak bizim için bir onur  olacaktır.Biz bu gün sadece Samsunlu hemşerilerimizin taleplerini iletmek üzere buradayız inanıyorum ki: Gencebay hemşerilerinin bu haklı taleplerini karşılıksız bırakmayacaktır.”dedi.

Ziyaret  boyunca  Türkiye’nin parlayan yıldızı Samsun üzerine konuşulurken, Gencebay Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF)’in yayın organı (SADEF) Dergisini inceleme fırsatıda buldu. Ziyaretten sonra Orhan Gencebay  ise yaptığı açıklamada Bu gün burada çok kıymetli “Hemşehrilerimi ağırlamak benim için bir onurdur. Bir aksilik olmaz ise 13,14 ve 15 Nisan’da Eyüp/Feshane’de Samsunlu hemşerilerimle birlikte  olmak bana mutluluk verir inşallah  o gün birlikte oluruz”dedi. Ziyaret sonunda Samsun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı (SADEF) H.Kaya Aşçı Orhan Gencebaya Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) anısına bir  plaket takdim edildi.
Haber : Abdullah ÖZDEMİR

http://www.bafra2000tv.com/gundem/kaya-asci-arabeksin-krali-orhan-gencebayi-ziyaret-etti-h285.html

 

Bir önceki Orhan Gencebay Samsun Towers reklamı için 850 bin TL aldı başlıklı haberimiz divane etiketi, etiketi ve göç etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.