Orhan Baba sürprizi

Haber Kategorisi: 2012 Haberleri

 

Sosyal Medyada hayranlarıyla duygularını paylaşan sanatçının hastanede sürpriz konukları vardı. Tebrik için gelen Orhan Gencebay ve Fatma İşcan’ı görmekten çok mutlu olan Mustafa Sandal bu özel günü hayranlarıyla paylaştı.

 

Oğlumuzun doğum heyecanını en sevdiklerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Gelen herkese teşekkür ediyorum. Hastane odasındaki çok önemli bir konuğumuz da Orhan babamızdı. Orhan babadan 2 dakika sonra ise güzel bir sürpriz yaşandı ve O Ses Türkiye’de Orhan Gencebay şarkılarıyla finale çıkan Fatma İşcan geldi. Fatma’nın Orhan Babayı karşısında gördüğü anki heyecanını size anlatamam çok heyecanlandı, şaşırdı, gözleri ışıl ışıl parladı.

Bildiğiniz üzere Orhan ağabeyin özel albümünde kendisinin bir şarkısını seslendireceğim. Orhan baba “Artık Fatma o şarkıda sana vokal yapar Mustafacığım” deyince hemen tamam dedim. Tabi Acun Medya’dan da izin alacağız… Musti’niz en özel anlarını sizlerle paylaşmaya devam edecek dostlar, takipte kalın. Sizi seviyorum.

Kaynak : Habertürk

 

Bir önceki Pehlivan Orhan Baba başlıklı haberimiz konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.