Orhan Baba’ya özel tanıtım gecesi

Haber Kategorisi: 2012 Haberleri

 

Orhan Gencebay’ın 60. Sanat Yılı için çıkarılan özel albümde yer alan sanatçılar, hep birlikte Haliç Kongre Merkezi’nde konser verecek.

Orhan Gencebay’ın müzikteki 60. Sanat Yılı’na özel olarak çıkarılan ‘Orhan Gencebay ile Bir Ömür’ albümünün tanıtım gecesi 18 Ekim 2012 Perşembe günü İstanbul Kongre merkezinde gerçekleşecek. Albüm tanıtım gecesinde albümde yer alan 32 isim sahneye çıkarak albümde yorumladıkları şarkılarını seslendirecek. Gecede ayrıca Avrupa’dan özel olarak getirilen ses ve ışık sistemleri ile davetlilere görsel bir şölen sunulacak. Gecede sahneye çıkacak 32 isim için 32 ayrı kulis hazırlanırken, 50 özel host ve hostes kulis ekibi olarak görevlendirildi. İş, sosyete ve magazin dünyasından yaklaşık 1500 kişinin davet edildiği gece için özel davetiler hazırlandı. ‘Orhan Baba’nın onur ve gurur gecesine davetlisiniz’ mesajı ile gönderilen davetiyelerde metalize altın yaldız baskısı kullanıldı. Ayrıca 32 dev ismin, illüstrasyon tekniğiyle çizilmiş fotoğraflarıyla birlikte Gencebay portresi ve kral simgesine de davetiyelerde yer verildi.

 

http://fotogaleri.gazetevatan.com/gunun-magazin-haberleri/24672/4/Magazin

Bir önceki Orhan Gencebay'dan beklenen jest başlıklı haberimiz 2012 orhan gencebay ortak albümü etiketi, bır omre bedel orhan gencebay etiketi ve bir ömre bedel orhan gencebay kaç para etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

796 okunma | Oct 12th, 2012 | 2012 Haberleri
etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,