YAĞCI, ORHAN BABA'NIN GECCESİNDE KONUŞTU!

Haber Kategorisi: 2012 Haberleri
‘Orhan Gencebay’la Bir Ömür’ geccesinde sahnede konuşan yapımcı Polat Yağcı gecceye katılmayan sanatçılar hakkında konuştu.
Bu gecce İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Orhan Gencebay’ın ‘Orhan Gencebay’la Bir Ömür’ geccesinde sahnede konuşan yapımcı Polat Yağcı önemli açıklamalarda bulundu.

Polat Yağcı, yaşayan bir efsane olan Orhan Gencebay’a bir vefa albümü yapmak için yola çıktıklarını belirtip “ilk başta 20 şarkıcı diye başlamıştık ama istek üzerine 32 şarkıcıya çıkardık ve son 7 senenin rekorunu kırdık. Tüm sanatçı arkadaşlara teşekkür ederim” dedi. Polat Yağcı albümde yer alan bazı sanatçıların gecceye katılmaması üzerine de sözlerine şöyle devam etti: “Bu gecce albümün lasman geccesi değil, Orhan Gencebay’a vefa geccesidir. Kimseye gelip sahneye çıksın diye baskı yapmadık. Kimseye de gel sahneye çık demedik. Bu gecce sahneye çıkan kadar çıkmayanlara da teşekkür ederim.”

http://www.gecce.com/haber/yagci-orhan-babanin-geccesinde-konustu-198523.html

Bir önceki 32 ÜNLÜ SANATÇININ ÇIKARDIĞI “ORHAN GENCEBAY”LA BİR ÖMÜR BU GECE GERÇEKLEŞTİ başlıklı haberimiz etiketi, kupürün detayı (mustafa ceceli) etiketi ve orhan gencabayın çıkardığı 32 etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

448 okunma | Oct 19th, 2012 | 2012 Haberleri