2014 yılına Orhan Gencebay damga vuracak

Haber Kategorisi: 2013 Haberleri

2014 yılına Orhan Gencebay damga vuracak

 

Orhan Gencebay yeni bir albüm, sinema filmi ve 60 yıllık sanat hayatında ilk kez vereceği stat konserleriyle yeni yıla damga vurmaya hazırlanıyor.

Sanat dünyasında 60’ıncı yılını kutlayan Orhan Gencebay, bomba gibi projelerde yeni yılda adından sıkça söz ettirecek. “2014 benim yılım olacak” diyen Gencebay, ilk olarak yeni bir tribute albüm hazırlıyor.

Geçtiğimiz yıl 32 sanatçının kendi şarkılarını söylediği ‘Orhan Gencebay’la Bir Ömür’ isimli albümü çıkaran ünlü sanatçı, aynı albümü yabancı sanatçıların yorumuyla hayranlarına sunacak. Bu albümde dünyanın farklı ülkelerinden birçok yabancı sanatçı Orhan Gencebay şarkıları seslendirecek.

Sinema filmi geliyor

Gencebay müzik çalışmalarının yanı sıra uzun yıllar ara verdiği oyunculuğa da dönmeye hazırlanıyor. Yaz başında bir sinema filmine imza atacak olan Gencebay sır gibi sakladığı projeye yönetmen, senarist ve oyuncu  olarak imza atacak.

Gencebay hayranlarını en çok memnun edecek proje ise ünlü sanatçının 10’u yurtdışında 10’u Türkiye’de olmak üzere 20 stat konseri         anlaşması için imza atması… Sanat hayatının 60. yılında ilk kez stat konseri verecek olan Gencebay’ın hayranlarının yoğun isteği üzerine bu kararı aldığı konuşuluyor.

OKAN IŞIK – BUGÜN GAZETESİ

 

 

http://magazin.bugun.com.tr/orhan-gencebay-yeni-yila-damga-vuracak-haberi/853148

Bir önceki Havai fişekleri kuşlar da sevmiştir başlıklı haberimiz altan gencebay etiketi, altan gencebay evlendi etiketi ve altan gencebay haberleri etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.