Akil’den Alabora yorumu

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, önceki akşam Ulus Bodrum Mantı’da yemek yedi.

Mekanda 2 saate yakın kalan çiftin, keyifli oldukları görülürken, Sevim Emre’nin gece karanlığında gözlük takması dikkat çekti. Gencebay ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Üşütüp hasta olduğunu belirten sanatçı, geçtiğimiz haftalarda jüri üyesi olduğu ve final yapan Popstar Yarışması ile ilgili sorulara ” Sezon güzel geçti ” dedi. Gelecek sezonda yarışmanın kaderinin ne olacağını bilmediğini belirtti. Yeni sezonda ise çok önemli bir projesi olduğunu söyleyen sanatçı, ısrarlı sorulara rağmen adeta ser verdi, sır vermedi.
ALABORA’YI HATALARINA RAĞMEN SEVMELİYİZ

Gezi Parkı olayları nedeniyle Memet Ali Alabora’nın göz altına alınacağı şeklindeki haberler ile ilgili görüşleri sorulan Gencebay, ” Her şey evelallah iyi olacak. Ben ülkemi çok seviyorum, ben insanlarını da çok seviyorum. Halka ve hakka hizmet edenleri seviyorum. Ben de daima bunu yapmaya çalıştım. Hatasız kul olmaz, hatamla sev beni dedim. Hepimize mal olan bir tanımdır, söylemdir” deyip, Alabora’nın da insan olarak hata yapabileceğini ama yine de sevilmesi gerektiğini belirtti. Daha sonra aracına binen ikili, evlerinin yolunu tuttu.

http://sozcu.com.tr/m/mobil/news.php?url=/2013/magazin/akilden-alabora-yorumu.html

Bir önceki Orhan Baba'nın karne hediyesi GS forması başlıklı haberimiz birbirlerine omuz verdiler orhan gencebay etiketi, etiketi ve gencebay haber etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.