Orhan Baba’sız olmaz

'Orhan Baba'sız olmaz!

 

“Orhan Baba gelmeden sezon açılmaz. Babamız geldi, Bodrum sezonu açıldı”
HT MAGAZİN

Orhan Gencebay ile Bir Ömür’ adlı albümünden sonra yeni albümünün çalışmalarına başlayan Orhan Gencebay, işlerinin yoğunluğu nedeniyle Bodrum sezonunu geç açtı. Yıllardır yaz başında Türkbükü’nde tatil yapmaya başlayan ünlü şarkıcının, geç de olsa tatiline başlamasına çok sevinen Türkbükü’ndeki Divan Otel’in personeli, Gencebay’ın gelişi onuruna pasta kesti. Son derece mutlu oldukları gözlenen personel, “Orhan Baba gelmeden sezon açılmaz. Babamız geldi, Bodrum sezonu açıldı” dedi.

Yaşarken değer verelim…

 

Hayat arkadarşı Sevim Emre ile birlikte tatile çıkan Orhan Gencebay gittiği otelde krallar gibi karşılandı. Öyle ki Türkbükü’nde kaldığı Divan Otel’de pastalı bir karşılama vardı. Saatçılarımızın kıymetini yaşarken bilmemiz gerekiyor. Kaç tane böyle sanatçımız kaldı Müslüm Gürses’i de kaybettikten sonra yaşarken değer vermek lazım sanatçılarımıza.   Orhan Gencebay yeni albüm çalışması için tatile geç başladı. Yakın zamanda çıkacak olan albüm merakla bekleniyor. Hiç şüphesiz harika bir albüme imza atacaktır.

 

http://magazin.haberturk.com/fiskos/haber/867302-orhan-babasiz-olmaz

Bir önceki Baba 69 oldu başlıklı haberimiz akşam gazetesi polat yağcı röportajı etiketi, etiketi ve gencebay haberleri etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.