Orhan Gencebay Besteleri Aydınlıları Coşturdu

Haber Kategorisi: 2013 Haberleri

Haber: Orhan Gencebay Besteleri Ayd%C4%B1nl%C4%B1lar%C4%B1 Co%C5%9Fturdu

 

Aydın Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, “Orhan Gencebay Besteleri” özel konseri ile Aydınlılara keyif dolu bir gece yaşattı.

 

Aydın Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, “Orhan Gencebay Besteleri” özel konseri ile Aydınlılara keyif dolu bir gece yaşattı.

Aydınlılar “Orhan Gencebay Besteleri” özel konserine büyük ilgi gösterdi. Koro şefi Nedim Tarımcıoğlu yönetiminde Aydın Belediyesi Şehir Tiyatroları Şükran Güngör Sahnesinde gerçekleştirilen konsere Aydın Jandarma Bölge Komutanı ve Aydın Garnizon Komutanı Tuğgeneral Salih Karataş, Aydın Belediyesi Başkan Vekili Sümran Ünal, Belediye Başkanı Yardımcısı Şefika Çoban ve Aydınlı sanatseverler katıldı.

Aydın Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, geceye katılanlara birbirinden güzel 22 Orhan Gencebay eseri seslendirdi. Aydınlılar zaman zaman eserlere eşlik ederken, Aydın Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu konser boyunca büyük alkış aldı.

Konsere gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirten ve emeği geçenlere teşekkür eden Aydın Belediyesi Başkan Vekili Sümran Ünal, koro adına şef Nedim Tarımcıoğlu’na çiçek takdim etti. – AYDIN

http://www.haberler.com/orhan-gencebay-besteleri-aydinlilari-costurdu-4393919-haberi/

Bir önceki Popstar seçmelerine yüzlerce kişi katıldı başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.