Orhan Gencebay nikâh şahidi oldu

Haber Kategorisi: 2013 Haberleri

Orhan Gencebay... NİKAH ŞAHİDİ OLDU!

Orhan Gencebay Devlet Demiryolları 1.Bölge Müdürü Hasan Gedikli’nin kızı Şule Hatun Gedikli ve Türkiye Finans Katılım Bankası’nda görev yapan Abdurrahman Avşaroğlu’nun nikahına şahitlik etti.

 

Haber, Kadir Toprakkaya – Kadıköy Life Dergisi

Devlet Demiryolları 1.Bölge Müdürü Hasan Gedikli, kızı Şule Hatun Gedikli’yi gelin verdi. Türkiye Finans Katılım Bankası’nda uzman şef olarak görev yapan Abdurrahman Avşaroğlu ile evlenen çiftin nikahı 9 Mart’ta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde çok kalabalık bir topluluğun katılımı ile kıyıldı.

İstanbul Valisi ve Orhan Gencebay Nikah Şahidi…

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün kıydığı nikahın tanıkları da önemli isimlerdi. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Duayen Sanatçılarımızdan Orhan Gencebay, Devlet Demir Yolları Genel Müdürü Süleyman Karaman ve Kuveyt Türk Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral’ın tanıklığında gerçekleşen nikahın yaklaşık 700 de davetlisi vardı.

Bilgi Üniversitsi’nde Uluslararası İlişkiler eğitimi alan ŞuleHatun Gedikli ile ekonomist Abdurrahman Avşaroğlu’nn nişanları 2012 yılının Aralık ayında yapılmıştı. Nikahta her iki tarafın aileleri de hayli duygulu anlar yaşadı. Özellikle gelinin annesi Sevcan Gedikli gözyaşlarını tutamazken, damadın annesi Halime ile Babası Mevlüt Avşaroğlu ona destek olmaya çalıştılar.

Çevreci nikah şekeri…

Çevreye karşı da son derece duyarlı olan her iki tarafın aileleri, nikah şekeri yerine birer “Sedir Ağacı Fidanı” dağıttı. Tam 1000 adet sipariş verilen minik Sedir Ağacı Fidanları, pvc muhafaza kapları içinde davetlilere verildi. Pek çok para ödenerek nikahtan sonra bir keöşeye atılan ve bir daha bakılmayan çoğu sağlıksız ve bir o kadar da anlamnsız Çin Malı objeler yerine böylesi anlamlı bir hediyenin verilmesinden memnun olan bazı davetliler, “En azından dikili bir ağacımız da olacak” yorumunda bulundular…

Orhan Gencebay & Sevim Emre’den teşekkür…

Ünlü sanatçımız Orhan Gencebay’da Sevim Emre ile birlikte gelin ve damadın ailelelerine aracılığımızla göndermek istediği mesajda, “Ailelerin nikah şekeri yerine böylesine çevreci, bir o kadar da anlamlı hediyeyi düşünüp uygulamaları biizi çok mutlu etti. Şimdi onların telaşı var. Lütfen teşekkürlerimi iletin”

 

Bir önceki 30 milyon dolarım resmen çalındı başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.