Orhan Gencebay, sokak iftarında

Haber Kategorisi: 2013 Haberleri

Orhan Gencebay, sokak iftarında

 

 

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın daveti üzerine ilçedeki sokak iftarına katıldı. Gencebay, Tuzlalı 3 bin vatandaşla birlikte iftar açtı.

 

Tuzla Belediyesi’nin bu yılki 3. sokak iftarı Yayla Mahallesi Cengiz Topel Caddesi’nde gerçekleştirildi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftara ünlü sanatçı Orhan Gencebay da katıldı. Yaklaşık 3 bin kişiyle sokak iftarında buluşan Orhan Gencebay, Tuzla’yı çok sevdiğini, kendisini Tuzlalı gibi gördüğünü söyledi. Vatandaşları selamlayan Gencebay, bol bol fotoğraf çektirdi. Gencebay, “Mübarek Ramazan günü, bu kadar güzel bir toplulukla aynı lokmayı paylaşmanın mutluluğunu tattım” diye konuştu.

GÖNÜL İNSANI OLMAK KOLAY DEĞİL

Orhan Gencebay’ın sanatçılığının yanı sıra gönül insanı şeklinde tanındığını belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Gönlündeki güzelliği, tevazusu ve paylaşmayı bilen yapısıyla Orhan Gencebay ağabeyimizi iftar soframızda ağırladık. Orhan Gencebay, genci yaşlısı, zengini fakiri, Tuzla’dan her kesimden insanla birlikte iftar açarak gönül insanı olduğunu bir kez daha gösterdi” şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

 

http://www.haber7.com/neler-oluyor-hayatta/haber/1049991-orhan-gencebay-sokak-iftarinda

Bir önceki Akil’den Alabora yorumu başlıklı haberimiz 70 li yıllarda orhan gencebayın evi etiketi, en son orhan baba bodrum resimleri etiketi ve eskilerden orhan babanın fotoğrafları ünlülerle etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.