Orhan Gencebay'a kırgın değilim

''Orhan Gencebay'a kırgın değilim''

Güçlü sesiyle dikkatleri üzerine çeken Linet, yeni albümü “Yorum Farkı” ile Karadeniz FM’de Onur Sakar’ın sunduğu Onur’la Showtime programına konuk oldu..

Onur’un, Orhan Gencebay’a yakınlığıyla da bilinen Linet’e gözlerimiz sizi aradı, bir çok sanatçının yer aldığı Orhan Gencebay ile “Bir Ömür” albümünde neden yoktunuz? Orhan Gencebay’a kırgınmısınız sorusu üzerine; aslında bu albümde olmayı çok istiyordum hatta Orhan Ağabey ile de bunu paylaştım ancak bu albümde rockçılar ile popçuların yer alacağını söyledi.. Orhan Gencebay gibi bir değerin bu dünyaya gelmeyeceğini belirten Ünlü sanatçı, aramız çok iyi, Orhan Ağabeye sevgim ve saygım sonsuz, kırgın değilim dese de anlatırken gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı.. A’dan Z’ye her şeyin konuşulduğu programda, Onur’un hazırlamış olduğu yeni albüm pastası sanatçıyı çok mutlu etti..

 

http://haber.stargazete.com/magazin/orhan-gencebaya-kirgin-degilim/haber-724690

 

Bir önceki Türkiye’nin rol modelleri: Acun zirvede başlıklı haberimiz etiketi, orhan gencebay etiketi ve orhan gencebay tayyip erdogan etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.