Zirveyi Hülya Avşar ve Orhan Gencebay paylaştılar

Zirveyi Hülya Avşar ve Orhan Gencebay paylaştılar
Mart ayında medyada en fazla yer alan magazin ünlülerinin magazin raporu açıklandı.
Medya Takip Merkezi (MTM)’nin gazeteler, dergiler, TV’ler ve internet siteleri üzerinden hazırladığı rapora göre, Hülya Avşar zirvedeki yerini korurken, ikinci sırayı Orhan Gencebay aldı…Medya Takip Merkezi’nin hazırladığı Mart ayındaki magazin gündemi araştırmasına göre, ay boyunca medyada en fazla adından söz edilen ünlü isim Hülya Avşar oldu. Şubat ayında olduğu gibi bu ay da zirveyi kimseye kaptırmayan Avşar, medyada en çok Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile öne çıktı. Hülya Avşar ay genelinde ise 4 bin 544 haber ve yazı ile gündeme geldi.

 

Gencebay Popstar jürisinde…

Magazin dünyasının en fazla ses getiren bir diğer ünlü ismi Orhan Gencebay oldu. Mart ayında Star TV ekranlarında yayına başlayan Popstar yarışma programı ile gündeme gelen Orhan Gencebay, ay boyunca 3 bin 403 haber ve yazı ile adından söz ettirdi.

Necati Şaşmaz ameliyat oldu…

MTM’nin araştırmasına göre, ayın medyada öne çıkan üçüncü ünlüsü Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan Necati Şaşmaz’dı. Ay içerisinde kalbinden bir rahatsızlık yaşayan ve anjiyo geçiren ünlü oyuncunun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Necati Şaşmaz toplamda 3 bin 318 haber ve yazıda yer aldı.

 

Tatlıses davasında karar…

Geçtiğimiz aya oranla medyadaki haberlerini yüzde 57 arttıran İbrahim Tatlıses, Mart ayında medyaya en fazla yansıyan dördüncü ünlü oldu. Ayın son günlerinde, 2011 yılında maruz kaldığı saldırıya ilişkin davada kararın çıkması ile haberleri bir anda artan Tatlıses, çiğköfte markası için TSE’den Helal Sertifikası almaya hak kazanması ile de ay boyunca haberlere konu edildi. İmparator lakaplı sanatçı, Mart ayında 3 bin 81 haber ile gündeme geldi..

Acun Survivor için Panama’ya gitti

MTM’nin Şubat ayı magazin gündeminde listenin ikinci sırasında bulunan Acun Ilıcalı, Mart ayı raporuna göre en çok konuşulan 5. ünlü olmayı başardı. Yetenek Sizsiniz Yarışması’nın sona ermesinin ardından, Survivor için Panama’ya giden Ilıcalı, ay boyunca çoğunlukla Survivor yarışması ile ilgili haberlerde yer buldu. Acun Ilıcalı Mart ayında 3 bin 13 haber ve yazıda yer aldı.

AYIN EN MEDYATİK ÜNLÜLERİ

No
Ünlü isim
Haber adedi

1
Hülya Avşar
4.672

2
Orhan Gencebay
3.482

3
Necati Şaşmaz
3.368

4
İbrahim Tatlıses
3.262

5
Acun Ilıcalı
3.099

6
Cem Yılmaz
2.758

7
Kıvanç Tatlıtuğ
2.654

8
Sezen Aksu
2.646

9
Nihat Doğan
2.257

10
Çağrı Müftüoğlu
1.964

http://www.malatyaguncel.com/zirveyi-hulya-avsar-ve-orhan-gencebay-paylastilar-110517h.htm

Bir önceki “Öğretmenim ‘yoksa sıfır veririm’ dedi. Ben yine de şarkı söylemedim” başlıklı haberimiz etiketi, eve gwlwn piano ogretmenimle sex hikayesi etiketi ve hande yener 2000 etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.