Orhan Baba’ya özel et

Haber Kategorisi: 2014 Haberleri

Orhan Baba'ya 350 $'lık özel et

 

 

Orhan Gencebay müdavimi olduğu Günaydın Steak House’un şefi Süleyman Dilek’e Japonya’dan dilimi 350 dolar olan Kobe eti sipariş etti. Özel yetiştirilen et, Hollywood yıldızlarının da gözdesi…

TADINI MERAK ETTİM

Beslenmesinde ete ve balığa ağırlık veren Orhan Gencebay, Japonya’dan Hollywood yıldızlarının da tercihi olan Kobe eti sipariş etti. Gencebay, eşi Sevim Emre’yle müdavimi olduğu İstanbul’un ünlü et lokantası Günaydın’ın şefi Süleyman Dilek’in Japonya’ya gideceğini öğrendi ve Dilek’ten tadını merak ettiği Kobe etinden sipariş etti. Dilek, usta müzisyen için özel olarak dilimi 350 dolardan satılan 2 dilim Kobe eti getirdi.

BİRA İLE BESLENİYOR

Sanatçı geçen günlerde sipariş ettiği eti afiyetle yedi. Kobe eti Japonya’da Wagyu bölgesinde özel yetiştirilen Kobe danasından elde ediliyor. Hayvanlara doğdukları günden itibaren dingin bir hayat yaşatılıyor. Süt ve mama ile 3 öğün özel beslenme programına alınan hayvanlara yemeklerden sonra masaj yapılıyor. Ayrıca danalara günde 20 litre bira yani arpa suyu içiriliyor. Bu nedenle kas sistemi gelişmeyen, sinir yapısı az olan et içten yağlanıyor.

 

 

http://haberkibris.com/orhan-babaya-350-lik-ozel-et-2014-06-11.html

Bir önceki Orhan Gencebay'a büyük şok! başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

324 okunma | Jun 23rd, 2014 | 2014 Haberleri