Orhan Gencebay kalbindeki ismi açıkladı

Haber Kategorisi: 2014 Haberleri

 

3c5ac67c36ee21fe92a6906adc36caa5

 

 

Orhan Gencebay Cumhurbaskanlığının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hakkı olduğunu söyledi.

Usta sanatçı Orhan Gencebay, cumhurbaşkanlığının Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hakkı olduğunu belirterek, ‘Başbakan Erdoğan bütün konularla başa çıkabilecek bir kapasite ve bilgi birikimine sahip. Bence cumhurbaşkanlığı Erdoğan’ın hakkıdır’ dedi.

ERDOĞAN O YETENEĞE SAHİP

Gencebay, siyasete genç yaşta atılan Başbakan Erdoğan’ın, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı görevinden başlayarak, günümüze kadar uzanan süreçte ülkenin yönetimi ile ilgili geniş tecrübe sahibi olduğunu söyledi. Gencebay AK Parti’de 12 yıldır hizmet veren Erdoğan’ı ülkenin karşılaşacağı güçlüklerin üstesinden başarıyla gelebilecek bir siyasi bilgi ve yeteneğe sahip olduğunu kaydetti.

MEDYA DAHA SAĞDUYULU OLMALI

Türkiye’de bazı gizli güçlerin ülkenin birlik ve bütünlüğünü bozmaya çalıştığını ifade eden Gencebay, ‘Dünyada muazzam bir karmaşa var. Batının ekonomisi gittikçe bozuluyor. Bana göre haçlı seferleri hala bitmemiştir” dedi. Gencabay barış süreci ile ilgili medyanın daha sağduyulu olması gerektiğini söylerken paralel yapı ile ilgili, ‘Ülkeye zarar veren kim varsa bana göre paralel devlettir. Tayyip Bey diyorsa bizden daha çok şey bildiği içindir. Saygı duymak lazım’ dedi.

Sabah Gazetesi

 

 

Bir önceki İçimiz kömür karası başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve o.gencebay resim ve haberleri etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

461 okunma | May 31st, 2014 | 2014 Haberleri