ORHAN GENCEBAY’A DEVLET ŞEREF MADALYASI

Haber Kategorisi: 2014 Haberleri

3678orhan gencebay

 

Cemiyet ve magazin dünyasının yakından takip ettiği Moon Life Dergisi’nin “Yılın En İyileri Ödül Töreni”ne katılacak olan büyükelçiler arasında yer alan Kazakistan Büyükelçisi Prof. Dr. Canseyit Tüymebayev Kazakistan Şeref Madalyası’nı ilk kez ülke dışında Türk Müziği’nin dev sanatçısı Orhan Gencebay’a verecek.
Moon Life Dergisi Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde Kazakistan Büyükelçisi’nden Devlet Şeref Madalyası almasının kendisi için büyük bir onur olduğunu söyleyen Orhan Gencebay, “Türk Müziği’ne yıllarca hizmet vermeye çalıştım. Bu hizmetlerimin Kazakistan’daki kardeşlerimiz tarafından da takdir görmesi beni bir hayli duygulandırdı. Hele ki, gelenekler bir tarafa bırakılarak Devlet Şeref Madalyasının ülke dışında böyle özel bir gecede verilecek olması da beni ayrıca gururlandırdı. Bu onuru, Türk Müziği’nde yıllarca beni baş tacı eden sevenlerim adına taşıyacağım” dedi.
Genel Yayın Yönetmenliğini Alper Alp’in yaptığı, Recep Çilingir’in Haber Müdürü olduğu, Yayın Koordinatörlüğünü Erol Işık’ın üstlendiği Moon Life Dergisi Ödül Töreni, televizyon şovlarının ve haber programlarının star isimlerini de kırmızı halıda ağırlayacak. 12 Mayıs’ta CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek olan Moon Life En İyileri Ödülleri gecesinde, 6 kategoride birbirinden değerli 60 ödül sahipleri ile buluşacak.
ReceP ÇİLİNGİR /Magazinname.com

Bir önceki Hayranlarını kıramadı başlıklı haberimiz etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.

421 okunma | May 12th, 2014 | 2014 Haberleri