Konser için imzalar atıldı

orhan_gencebay_saitefendi_2

 

Kariyerinde bugüne kadar hiç yapmadığı dünya çapında bir proje için start verip, imzalar atıldığını belirten Orhan Gencebay, projenin detaylarını ilerleyen günlerde açıklayacağını belirtti.

Haber ve video; Selim Öztürk

BVS Group Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yıldız ve Yönetim Kurulu Üyesi Vahit Yıldız’ın evsahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde duayen müzik insanı Orhan Gencebay, büyük sırrının ipuçlarını verdi.

Uzun süredir sesizliğini koruyan Orhan Gencebay Genel Yayın Yönetmenimiz Nurcan Sabur ile Mall of istanbul’da bulunan BVS Group bünyesindeki Sait Efendi Restorant’ta katıldığı iftar programının ardından aynı mekanda bulunan yine BVS Group’a ait Nossa Cafe Brasserie’de Magazinkolik kameralarına önemli açıklamarda bulundu..

İftarın ardından Nossa Cafe Brasserie’de, Sevim Emre kendisi için sürpriz olarak hazırlanan doğum günü pastasının ilk dilimini ‘Kalbimin Efendisi’ dediği Orhan Gencebay’a ikram etti.

İşte Orhan Gencebay’ın çok özel açıklamaları;

 

http://www.magazinkolik.com/Magazin/37182/Magazinkolik-Ozel-Haber–Orhan

Bir önceki OrhanAbi.Net'ten Müzisyen açılımı: VirtüözTV başlıklı haberimiz etiketi, http://virtuoz.orhanabi.net etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.