Orhan Gencebay’la çok özel

275047-orhan-gencebay-dan-hayranlarina-buyuk-surpriz-5214828a2055f

 

Gencebay ile dobra dobra!
Akil insan tartışmasına son nokta…
Kendisini eleştiren Arif Sağ’a ne cevap Verdi?
Orhan Gencebay yeni projelerini açıkladı.
Gencebay, müzik sektörü hakkında başbakanla ne konuştu?
Orhan Gencebay’ı hiç böyle görmediniz!
Kenan Erçetingöz Şarkıcı oldu!
Her hafta farklı çekimlerle izleyenlerine sürprizler hazırlayan Kenan Erçetingöz bu hafta şarkıcı oldu. Kenan Erçetingöz, ışıl ışıl takım elbisenin içinde günlerdir çalıştığı “Batsın Bu Dünya” şarkısını gazino sahnesinde Orhan Gencebay önünde söyledi. Erçetingöz, ilk sahne performansına nasıl hazırlandı? Kulisten ve sahneden çok özel görüntüler, peformansına Orhan Gencebay’ın yorumu ve tavsiyeleri Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze’de.
Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz
Kendi performansı sonrasında sahneyi alan Orhan Gencebay’la oldukça keyifli çekimler yapıldı. Gencebay ve Erçetingöz daha sonra Yüz Yüze stüdyosunda koyu bir sohbete daldı.
Orhan Gencebay “akil insan” tartışmalarına son noktayı koydu. Kendisini eleştiren Arif  Sağ’a dair düşüncelerinden, hiçbir yerde açıklamadığı yeni projelerine, Orhan Gencebay daha önce hiçbir yerde görmediğiniz bir şekilde Yüz Yüze’de.
İş ve özel hayatıyla ilgili çok özel açıklamalar…
Orhan Gencebay, müzik sektörü hakkında Başbakan’a ne söyledi? İlk ve son kez nerede sahne alacak? Hayatının dönüm noktaları neler? 40 yıllık hayat arkadaşı Sevim Emre hakkındaki açıklamaları ve daha bir çok konuya dair soruları usta gazeteci Kenan Erçetingöz sordu, Orhan Gencebay dobra dobra cevapladı.

Yayın günü: 2 Şubat Pazar
Yayın Saati: 15.00

Bir önceki Torununa karne hediyesi aldı başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.