Sevim Emre’ye hayat arkadaşından 5 şarkı

170520141634411522944

 

Yakın bir tarihte yıllardır arzuladığı albümünü çıkaracak olan Sevim Emre’ye en büyük destek kendisine 5 şarkı veren hayat arkadaşı Orhan Gencebay’dan geldi.

 

OLCAY ÜNAL SERT

Deneyimli sanatçı Orhan Gencebay’ın hayat arkadaşı  Sevim Emre’yi albüm heyecanı sardı. Çok yakında çıkaracağı albümü için hazırlıklara son hız devam eden Sevim Emre, en büyük desteği Orhan Baba’dan aldı. Gencebay’dan albümü için 5 şarkı aldığını söyleyen Sevim Emre, ‘Ümit’, ‘Gönül Fırtınası’ ve ‘Riyakar’ adlı şarkıları söyleyecek.

SERDAR ORTAÇ VE BERKSAN DA VAR!

Orhan Gencebay’ın kendisi için özel beste hazırladığını söyleyen Sevim Emre, “Folklor tadında türkü gibi hareketli bir şarkı da var. Kısmetse bu şarkıların kayıtlarını yapacağım. Hangisi bana giderse onları albümüme alacağım. Bir tane Berksan verecek, bir tane de Serdar Ortaç’tan alacağım.” dedi. Sibel Can ve Bülent Ersoy’a da çalan Onur Özer Çağlayan ile çalıştığını söyleyen Sevim Emre “Yıllardır içimde bir albüm yapma isteği vardı, kısmet bugünlereymiş” diye konuştu.

 

http://www.aksam.com.tr/magazin/life/sevim-emreye-hayat-arkadasindan-5-sarki/haber-308640

Bir önceki Soma hakkında sorulara böyle cevap verdi başlıklı haberimiz etiketi, konser etiketi ve orhan gencebay etiketi hakkında bilgiler verilmektedir.